ELBASAN

Një aksident ka ndodhur në aksin Tiranë-Elbasan, afër rrethrrotullimit të Bradasheshit.

BalkanWeb mëson se një automjet ka përplasur një motor, drejtuesi i të cilit ka ‘fluturuar’ në afër dhe u përplas me bordurën e rrugës.

Ai ka marrë plagë të rënda dhe është transportuar për në spital.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb