TIRANË

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në periferi të Tiranës. Sipas të dhënave zyrtare, aksidenti ndodhur rreth orës 08:13, në rrugën e fshatit Prush, Vaqarr.

Mjeti me drejtues E.B., ka aksidentuar një biçiklist ende i paidentifikuar, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb