TIRANË

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në unazë, pranë Piramidës. Një automjet tip “Benz” me ngjyrë gri ka përplasur një vajzë kalimtare.

Pas goditjes mjeti është larguar, ndërsa vajza është ndihmuar nga kalimtarë të rastit që kanë njoftuar dhe ambulancën.

Paraprakisht nga mjekët e ambulancës është bërë e ditur se vajza është jashtë rrezikut për jetën. (Foto LSA)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: