POGRADEC

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin liqenor të Pogradecit, saktësisht afër fshatit Udënisht.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se 3 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në aksin Pogradec-Lin buzë liqenit.

Nga aksidenti ka pasur vetëm dëme materiale dhe jo të plagosur.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb