TIRANË

Një 50-vjeçar mbeti i plagosur për shkak të një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Unazë. Sipas burimeve zyrtare, aksidenti ndodhur rreth orës 07:40, në rrugën “Asim Vokshi”, ku mjeti me drejtues shtetasin A. Ll, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: