VLORA

Një aksident ka ndodhur në Vlorë teksa një fuoristradë X5 është futuar në një market.

E plagosur ka mbetur një grua e cila po blinte në market dhe papritur u godit nga mbrapa, raporton për BalkanWeb gazetari Enrik Mehmeti

Nga ana tjetër gruaja e plagosur është dërguar menjëherë në urgjencën e spitalit të Vlorës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb