VLORË

 

Një aksident ka ndodhur pranë një karburanti në Vlorë teksa një automjet i paidentifikuar ka përplasur një fëmijë të mitur 8- vjeç.

Pas aksidentit automjeti është larguar teksa fëmijë ndodhet në spitalin e Vlorës jashtë rrezikut për jetën.
Policia tashmë është vendosur në lëvizje për të identifikuar dhe arrestuar autorin e ngjarjes.

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:05, në rrugën “Sulejman Delvina” pranë një karburanti një drejtues mjeti ende i paidentifikuar ka aksidentuar një fëmijë të mitur të moshës 8 vjeç dhe është larguar nga vendi i aksidentit. 8-vjeçari ndodhet në Spitalin e Vlorës jashtë rrezikut për jetën. Po punohet për identifikimin e autorit dhe për kapjen e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb