SUKTH

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në mbikalimin e Sukthit. BalkanWeb mëson se një i plagosur ka mbetur nga aksidenti.

Prej këtij aksidenti tashmë është krijuar trafik në autostradën Tiranë-Durrës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb