ITALI

Një aksident ajror në Itali u ka marrë jetën dy notarëve të talentuar italianë.

Fabio Lombini, 22 vjeç dhe Roman Rosseti 23 vjeç ishin anëtarët e bordit të avionit që vdiqën menjëherë pas aksidentit.

Avioni u rrëzua në Nettuno, pas ngritjes ku shpërtheu në flakë për arsye që ende nuk dihen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb