Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar për aksidentin tragjik në Bullgari, kukanë humbur jetë të paktën 46 turistë nga Maqedonia e Veriut.

Rama shkruan se nuk ka fjalë për këtë tragjedi të madhe.

Postimi i Edi Ramës:
S’ka fjalë për tragjedinë e autobusit nga Maqedonia e Veriut në Bullgari, ku kanë humbur jetën thuajse të gjithë udhëtarët…
Dhimbje

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb