DURRËS

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti në Durrës ku dy policë u lënduan.

Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se policët po udhëtonin me motor kur u përlasën nga ‘Benzi’ i drejtuar nga Shkëlzen Kraja i cili po voziste me shpejtësi të lartë.

Një prej policëve është jashtë rrezikut për jetën, kurse tjetri është dërguar tek Trauma në Tiranë pasi nga skaneri ka rezultuar me mpiksje gjaku në kokë.

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb