Nxirret pas 4 orësh nga kamioni Alit Pirja, shoferi i kamionit që u përmbys në rrugë në fshatin Dragot të Kuçovës. Pirja është transportuar në Spitalin Rajonal Berat për tu ekzaminuar. Gjatë nxjerrjes nga kamioni, Pirja ka qenë i vetëdijshem dhe duke komunikuar me forcat e shpëtimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb