Mbrëmjen e sotme në sheshin ‘Skënderbej’ në Tiranë, janë ndezur qiri për viktimat të cilët humbën jetën tragjikisht, pasi autobusi me udhëtarë kryesisht shqiptarë, u aksidentua dhe u përfshi në flakë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Bullgari, ndërsa humbën jetën 46 persona dhe u plagosën 7 të tjerë. Në mesin e viktimave ishin edhe 12 fëmijë.

Qytetarë, artistë, këngëtarë janë bërë bashkë për të bërë homazhe në nder të viktimave, pjesë e të cilëve ishte edhe këngëtarja Irma Libohova , si edhe pedagogu Erion Kristo.

378759f5 4d58 4a64 9e11 F88824738957

Fe2e79fe E200 4ad3 B25a 4aa1a33f9673

54c4c40c C988 4a60 840f B81cd9156b31

Fb7ef46d 21a1 4202 B553 C334ec6a10e2

5da5cd55 2a53 455e A09f Cb187b2f5cc7

Fb570489 F34c 4df7 9672 7422ca26380d

D8139241 3a86 4cdf A63a 2560812a7474

A540fc22 64c3 4f83 8a91 E31e2dc65425

93ac9214 F858 4aa2 9b83 A17cc0d520a0

Fab088e0 9cc5 47c8 86c1 2c40ad666682

2c1da566 45b6 49f7 85ba 5985e01e7953

72bcd3ca B99d 4fab Af2d A02018705c24

737c2778 B427 4dbf Badf 2300f98822a5

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb