LUSHNJË

Policia ka dhënë detaje nga aksidenti tragjik i ndodhur në orët e para të mëngjesit në Lushnjë.

Uniformat blu bëjnë me dije se nga aksidenti që ndodhi në orën 02:20 në Lushnje, një shtetase ka ndërruar jetë.

Bëhet me dije se viktima është shtetasja H.H, 62 vjeçe, banuese në Lushnje.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb