Një aksident ka ndodhur në qendër të Bukureshtit, në Rumani.

Në aksident është përfshirë një autobus me rreth 47 pasagjerë, kryesisht shtetas grekë. Mësohet se 23 pasagjerë janë plagosur mes tyre edhe dy fëmijë. Gjithashtu raportohet edhe për një viktimë.

Dyshohet se autobusi ka qenë me shpejtësi.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb