Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka shokuar me aksidentin e rëndë në të cilin u përfshi mbrëmë. Në orët e vona, lajmin e kanë bërë të ditur dy mikeshat e saj, Kallashi dhe Rovena Stefa me të cilën Fjolla është lidhur shumë kohëve të fundit.

Në postimin e saj, Kallashi mes tjerash ka shkruar: ‘O Zot i madh sa mora lajmin nga Mami i Fjolla Morina per aksidentin uroj tjesh mir zemër’. Postim ka bërë edhe Rovena.

‘Uroj qe Fjolla Morina te jete mire pas aksidentit qe i ka ndodhur.Te lutem o Zot shpetoje’ – është shprehur Rovi.
(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: