FIER

Një 62-vjeçar ka humbur jetën në Fratar të Fierit pasi është aksidentuar në punë. Mësohet se viktima është Rushit Brahimaj, i cili është dëmtuar nga një frezë gjatë punës.

Mjeti prerës i ka shkruar 62-vjeçarit dëmtime në pjesë të trupit dhe në gjymtyrë duke i shkaktuar plagë dhe gjakderdhje.

Edhe pse është dërguar menjëherë në spital, 62-vjecari nuk ka mundur të shpëtojë dhe ka ndërruar jetë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb