Një aksident ka ndodhur këtë të shtunë në rrugën hyrëse në Sarandë.

Mësohet se si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i plagosur lehtë.

Sakaq ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: