Një 54-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pasi ishte shtypur nga një automjet. Ngjarja ndodhi dje në rrugën Tiranë-Ndroq, në fshatin Varosh.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet S. M. Dyshohet se mund të jetë aksidentuar nga një mjet ende i paidentifikuar, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: