Policia e Durrësit ka reaguar në lidhje me aksidentin që ndodhi sot në qytetin bregdetar, ku e plagosur mbeti një e moshuar. Ngjarja ndodhi në orën 19:45, në lagjen nr.11.

Burime zyrtare bënë me dije se e plagosur mbeti një këmbësore rreth 70 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë menjëherë kanë bërë të mundur identifikimin dhe bllokimin e mjetit të dyshuar si dhe identifikimin e autorit dhe vijon puna për kapjen e tij. Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb