Policia maqedonase ka zhvilluar një aksion blic në Shkup, ku janë vënë në pranga disa persona. Gjatë këtij operacioni janë sekuestruar rreth 200 kg marijuanë.

Operacioni është konfirmuar edhe nga Ministria e Punëve të Brendshme, por nuk zbulohen detaje të tjera. Gjatë ditës, priten të tjera detaje lidhur me aksionin në fjalë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb