PEQIN

Gjatë një operacioni antidrogë në Peqin është kapur një sasi prej rreth 200 kg kanabis. Lënda narkotike sipas burimeve të besueshme është sekuestruar në fshatin Proger dhe ishte gati për transportuar, por në momentin e fundit është sekuestruar, ndërkohë që po vijojnë hetime intensive për të identifikuar rrjetin e organizatorëve të këtij grupi.

Gazetari i “BalkanWeb”, Fatmir Popja raporton se deri në orën 22.00 të së martës policia ka shoqëruar të paktën katër të rinj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: