IGUMENICË

Policia greke ka sekuestruar gjithsej 73 kilogramë drogë në kufirin greko – shqiptar.

Droga u kap në një zonë pyjore, pranë kufirit me Igumenicën, dje pasdite.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Janë sekuestruar në total 3 çanta që kishin brenda 40 pako, që përmbanin 73 kilogramë e 190 gramë, marijuanë.

Policia greke po vijon kërkimet për kapjen e trafikantëve.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb