Një aksion  për sekuestrim pasurish ka ndodhur së fundmi në Tiranë. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se aksioni i udhëhequr nga Prokuroria e Tiranës ka çuar në sekuestron e 5 milion eurove pasuri.

Mësohet se pasuria u përket një personi të dënuar për trafik droge.

Nuk dihet ende se cilët janë personat në fjalë teksa s’ka asnjë informacion zyrtar deri më tani për këtë aksion.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb