Disa persona të shoqëruar pas aksionit të forcave operacionale në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë.

Gazetari Igli Çelmeta raportoi për “BalkanWeb” se aksioni ka qenë pa paralajmërim bazuar në disa indicie për ngjarjet e fundit kriminale në vend për kapjen e personave në kërkim.

Nuk dihet nëse ka persona të ndaluar, por flitet për disa të shoqëruar.

Janë kontrolluar 3 automjete luksoze në të cilat ndodheshin disa persona që janë shoqëruar nga forcat operacionale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb