TIRANE

Arta Elezaj është një aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë e preferuara e publikut.

Por duket se ditët e fundit nuk kanë qenë edhe aq të mira për të. Në rrjetet sociale asaj i është publikuar një video intime, ku shfaqet me të brendshme, duke bërë twerk.

Nuk dihet ende se kush e ka publikuar këtë video, por ajo çfarë shihet duket se ka vënë shumë në siklet aktoren, e cila shfaqet thuajse krejt transparente në këto pamje.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb