Ai është një ndër aktorët më modestë dhe pa komplekse kur bëhet fjalë për origjinën apo vendlindjen e tij.

Bëhet fjalë për aktorin e ‘Portokalli’ Bes Kallaku i cili ka postuar një video në Facebook duke carë dru me sëpatë.

Në video dikush pyet Besin se po i duket si dorë profesionisti, ndërsa ai ia kthen me humor se: “Nuk e çan sëpata, por e bërtitura”.

“E mbani mend ne fshat, kur çahen drutë shoqërohej me një tbertitur zanoresh eaaaaaaeeee”- ka shkruar Bes Kallaku përpos videos.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/BesKallakuReal/videos/1835299083390808/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: