KOSOVË

Aktori mjaft i njohur nga Kosova Çun Lajçi përmes një statusi në “Facebook” ka bërë ironi me deklaratat e Hashim Thaçit për bashkimin kombëtar.

Lajçi shprehet se Thaçi shumë deklarata për bashkim ka bërë dhe të gjitha i duken si lojëra, ndërsa shtron pyetjen “a je normal?”.

Postimi i Çun Lajçit:

Hashim

A e ke kqyrë vetën n’sytë e bullicave ndonjiherë?

A din pse?

Se kishin me pallë mbas fjalimeve tua për Veriun Luginën e bashkimin me Shqipninë e kishin me baglua pa u ndalë. Pleh e kishin ba ket vend

A je more njeri normal?!?

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb