Ai është mashkulli më i dëshiruar i momentit, ajo drejtuesja sportive më seksi e stadiumeve dhe së bashku po mendojnë të martohen. Can Yaman është instiktiv dhe pasional dhe në një intervistë për të përjavshmen ‘Vanity Fair’ thotë: A do të martohem? Le ta mbajmë surprizë këtë’. Me 8 milion ndjekësit e tij ai përpiqet të ‘luajë’, por aktori turk duket se e ka mendjen vetëm tek Diletta Leotta.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

‘Është një dashuri e ligjshme, për të cilën marr përsipër përgjegjësitë e mia. Kam një respekt shumë të madh për të, për raportin tonë dhe konfidencialiteti është premtimi ynë, së bashku.
Kur do të jetë dasma, për të cilën të gjithë po flasin? Unë jam një tip që reagoj direkt, pa bërë shumë fjalë, i shpejtë. Besoj që instikti është në emër të Zotit, por le ta lemë surprizë’, tregon aktori i famshëm turk. Ndër të tjera është zbuluar që çifti ka vendosur të shkojë të jetojë së bashku në Romë. E përjavshmja ‘Chi’ ka fotografuar momentin e shpërnguljes së Can, nga hoteli në një apartament, ku do të jetojë me Dilettan.
Teksa punonjësit e transportin lëvizin rrobat e tyre në apartamentin superluksoz, Can dhe Leoota kanë fluturuar drejt Sicilisë, tek prindërit e moderatores. Me pak fjalë, instiktivë dhe pasional pas bashkëjetesës do të na befasojnë me një ‘Po’.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb