Aktori i njohur Turk, Burak Deniz i ka surprizuar të gjithë duke e bërë publike lidhjen e tij me modelen e njohur me origjinë shqiptare, Didem Soydan.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pas një periudhe të gjatë të mohimit të lidhjes së tyre për ta mbajtur sa më larg mediave, ata morën vendimi për ta bërë publike marrëdhënien e tyre me anë të një postimi nga vetë aktori në rrjetin social ‘Instagram’.

Burak postoi një foto krah modelse Didem duke bërë kështu zyrtare lidhjen e tyre. “Nga një natë e mrekullueshme në një moment të ngrohtë, kjo është shkrepja. Ishte mirë të isha këtu…”- shkruan aktori bashkangjitur postimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb