TIRANE- Aktorja e njohur e humorit, Marjana Kondi është bërë gjyshe për herë të parë. Vajza e saj ka sjellë në jetë një bebushe, që me sa duket e ka gëzuar pafund Marjanën.

Edhe pse urimet kanë ditë që mbushin faqen e saj të Facebook, aktorja ka vendosur vetëm sot të postojë foton e parë me mbesën.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: