TIRANE

Aktorja e mrekullueshme, magjia e skenës dhe Teatrit shqiptar, Margarita Xhepa, feston sot 90-vjetorin e lindjes.

Kryebashkiaku Erion Veliaj me anë të një postimi në rrjetet sociale i uron edhe 100 vite të lumtura aktores. “Urime nga zemra ditëlindjen 🎂 Margarita Xhepa, artiste e madhe dhe ikonë e artit shqiptar!”, shkruan Veliaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb