SHBA

Kaley Cuoco është bërë nënë për herë të parë. Aktorja e “Big Bang Theory”, 37 vjeçe, dhe partneri i saj, Tom Pelphery kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një vajzë të quajtur, Matilda Carmine Richie Pelphrey.

Cuoco njoftoi se solli në jetë fëmijën Matilda më 30 mars 2023, teksa ajo postoi disa fotografi në Instagram.

“3-30-23. Prezantojmë, Matilda Carmine Richie Pelphrey, dritën e re të jetës sonë! Jemi shumë të gëzuar dhe mirënjohës për këtë mrekulli të vogël. Faleminderit mjekëve, infermierëve, familjes dhe miqve që na kanë ndihmuar jashtëzakonisht gjatë ditëve të fundit. Jemi të bekuar përtej besimit,” shkruan Cuoco.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb