SHBA

Aktorja dhe këngëtarja amerikane, Hilary Duff fejohet zyrtarisht me Matthew Koma. Lajmi është bërë i ditur nga vetë aktorja e cila ka postuar një foto të saj me Matthew, ku na tregon dhe unazën.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Ai më pyeti të bëhesha gruaja e tij”, ka shkruar Duff në krah të fotos. Lajmi për fejesën e tyre erdhi shtatë muajsh që nga momenti kur ata u bënë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Banks Violet Blair. Aktorja e njohur ka edhe një djalë 6 vjeç, me ish bashkëshortin e saj Mike Comrie.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: