SHBA

Kate Hudson lindi fëmijën e saj të tretë 6 muaj më parë. Aktorja e njohur amerikane solli në jetë një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin, Rani Rose Hudson Fujikawa.dhe 39-vjeçarja mori shumë kilogramë, por falë punës dhe vullnetit të saj Kate është rikthehet në formë perfekte si më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këtë gjë na e ka tyreguar vetë aktorja e njohur me atë të një fotoje të postuar në Instagram. Në të ajo na tregon barkun e saj të sheshtë. Në postimin e saj të gjatë 39-vjeçarja tregon se i duhen edhe pak kilogramë për të arritur atje ku duhet.

Kilogramën e tepërt nuk i ka hequr vetëm me dieta të forma por edhe me palestër ku ajo shkon çdo ditë. Por ndonjëherë sic e thotë edhe vetë i ka lejuar vetes edhe ndnjë pijë alkoolike si psh vodka apo Martini.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb