Në ditët e fundit kudo është folur për Kiarën e cila ka ndryshuar qëndrim për shkak të famës. E mesa duket të njëjtën gjë mendon edhe aktorja e “Portokalli” Albana Perhati.

E njohur ndryshe si Bukra, Albana ka publikuar një status në Instagram ku shkruan: Fama e boka karunaren delirane, arrogante, antipatike.

Edhe pse ajo nuk ka permendur emra, cuditërisht ky status na con menjëherë tek Kiara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb