BRITANI E MADHE

Aktorja dhe modelja Keira Knightley është në pritje të fëmijës së saj të dytë! Keira ishte e pranishme në shfaqjen e modës “Chanel Cruise 2020”, e shoqëruar nga bashkëshorti i saj James Righton dhe i dukej qartë barku i rrubbullakosur.

 640 0 5cd016ef09913
640 0 5cd016ef09913
13060854 6990307 Image M 44 1556910018874
13060854 6990307 Image M 44 1556910018874
13062228 6990307 Image A 48 1556910406395
13062228 6990307 Image A 48 1556910406395
13062230 6990307 Image A 56 1556910480273
13062230 6990307 Image A 56 1556910480273
13060846 6990307 Image A 40 1556909755559
13060846 6990307 Image A 40 1556909755559
13060852 6990307 Image M 39 1556909633980
13060852 6990307 Image M 39 1556909633980
13069718 6991083 Image A 1 1556926940076
13069718 6991083 Image A 1 1556926940076

Modelja dhe bashkëshorti i saj James, janë edhe prindër të një vogëlusheje 4-vjeçare të quajtur Edie, ndërsa gjinia e bebit që po vjen nuk dihet ende!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb