Aktorja e humorit Rudina Dembacaj, e cila pak ditë më parë celebroi lidhjen e gjatë me të dashurin në martesë, është në një pritje të ëmbël të fëmijës së tyre të parë. Ajo është duke pushuar në plazhet e vendit, ku dhe ka përshëndetur gjithë fansat dhe miqtë me bebin që po pret. ‘Ne të tre”, shkruan Rudina, teksa në foto nxjerr edhe bashkëshortin në det.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: