TIRANË

Në Gjykatën e Posaçme Antikorrupsion ka nisur seanca paraprake për gjyqtarin Luan Daci.

Sot do të vendoset nëse çështja e Luan Daciit do të kalojë në gjyq.

Gjyqtari Luan Daci i pranishem në seancë në GJKKO.  Daci akuzohet për falsifikim të dokumenteve.

Luan Daci është anëtar i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit.

Gjykata e Posaçme ka dërguar çështjen e gjyqtarit Luan Daci për gjykim.

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb