Ka dështuar seanca paraprake për ish-kryetarin e Gjykatës Kushtetuese, Bashkim Dedja.

Gazetarja Klodiana Lala, raporton për “BalkanWeb”, se avokatët mbrojtës kanë kërkuar kohë që të njihen me aktet e dosjes.

Kujtojmë që Dedja, akuzohet nga SPAK për fshehje të pasurisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb