Braziliani Dani Alves ndodhet në burg prej javësh, pasi akuzohet për përdhunim. Sikur të mos mjaftonte kjo, partnerja e tij, Joana Sanz i ka kërkuar divorcin.

“Unë nuk dua të të humbas. Të dua shumë. Ju lutem, mos më lini vetëm tani”, – mësohet të ketë thënë ai gjatë një bisede telefonike mes të dyve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb