ITALI

Po përgatitemi për një disk të ri bashkë pas 24 vjetësh, fundit ka qenë në vitin 1995. Këto janë qenë fjalët e Albanos në “Settimanale Di Più”, ku lajmëroi rikthimin në muzikë bashkë me ish-bashkëshorten e tij, Romina Power. Kujtojmë që dy këngëtarët kanë dhënë disa koncerte bashkë jashtë vendit.

“Pas suksesit të jashtëzakonshëm që kishin gjatë turit tonë jashtë shtetit vendosëm t’i dhurojmë fansve tanë këngë të reja. Na erdhi natyrshëm, e dimë që tani është momenti i duhur”- ka thënë këngëtari.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb