Në Beograd është raportuar për bombë në tri qendra tregtare.

Bëhet me dije se të gjithë punonjësit dhe klientët janë evakuuar, ndërsa ekipet e policisë ndodhen në terren për të kryer verifikimet.

“Raportimet për bomba janë marrë në tri qendra tregtare”, ka njoftuar Ministria e Brendshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: