MAQEDONIA E VERIUT

Një truprojë i Presidentit Stevo Pendarovski në Maqedoninë e Veriut ka rezultuar me COVID-19. Ai është pjestar i ekipit të sigurimit të Presidentit dhe punonjës në Ministrinë e Brendshme.

Për këtë ai nuk ka pasur shumë kontakt me Presidentin prandaj dhe ky i fundit nuk është detyruar të izolohet së bashku me familjen e tij.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb