GJERMANI

Një alarm për bombë ka ngritur në këmbë gjithë aeroportin e Frankfurtit në Gjermani. Policia menjëherë ka organizuar një operacion neutralizimi ndërkohë që qindra udhëtarë u detyruan të evakuohen.

Ndërkohë siç rapotojnë mediat e huaja, Policia i ka drejtuar armën një personi të dyshuar. Ende s’ka informacion të plotë mbi ngjarjen, tekas terminali 1 në aeroport, ku ndodhi gjithë skena tashmë është rihapur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb