Një vajzë në San Francisco të SHBA-ve, është filmuar jashtë dritares të makinës me të cilën po udhëtonte duke mbajtur një duar kallashnikov.

Për këtë fakt, policia është vendosur në kërkim të saj, e ka publikuar foton e vajës për të kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin e të resë.

“Gjatë një ushtrimi ilegal dhe tejkalim shpejtësi në një event në Barneveld & McKinnon, pasagjerja doli nga dritarja duke mbajtur në duar një kallashnikov”, thuhet në kumtesën e policisë së trafikut në San Francisco.

Policia ka bërë me dije që ka lokalizuar makinën ku ndodhej vajza, e kanë treguar se janë vendosur në kërkim të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb