Vitet për Alba Parietin duket vërtetë se janë thjesht numra.

Showgirli italian është fotografuar nga e përjavshmja ‘Nuovo’ gjatë pushimeve në Ibiza me miqtë e saj, duke shfaqur një fizik të admirueshëm, duke mos hequr dorë as nga toplessi.

Kush është sekreti i bukurisë së saj edhe pse në moshën 57 vjeçare? Është pikërisht ajo që përgjigjet në Instagram:’Jeto pa zili duke parë përpara me kuriozitet dhe alegri’.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb