TIRANE

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skenderaj dhe reperi nga Kosova 2Ton paralajamëruan më herët se do të publikojnë një këngë të re bashkë.

“Drejt në zemër” është titulli i këngës më të re e cila u lançua vetëm një orë më parë në Youtube e shoqërua dhe me klip. Teksti i këngës është shkruar nga dy këngëtarët. Dhe si çdo këngë e tyre dhe ‘Drejt në zemër’ pritet në kthehet në një hit mjaft të pëlqyer.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb