Alban Skenderaj dhe Elgit Doda janë dy këngëtarë shumë të pëlqyer për muzikën që vazhdimisht sjellin për publikun.

Së fundmi ata i kanë bashkuar forcat në këngën e tyre të re, të titulluar “Parajsa”.

Kënga vjen e shoqëruar me videoklip, me skena plot ngjyra verore dhe deri më tani është pritur mjaft mirë nga publiku.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb