Alban Skenderaj sapo paralajmëroi projektin e ri.

 

View this post on Instagram

 

Je spirance ne detin tim ⚓️ Je kripe e veres time 🌊 #seshpejti 🎬

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on


Këngëtari ndau pak nga teksti i këngës, ku edhe thotë që së shpejti do të publikohet.
“Je spirance ne detin tim. Je kripe e veres time. #seshpejti ”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që kënga e fundit e Albanit është lansuar para 3 muajve, dhe mban titullin “Ki mëshirë”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb